Aylık arşivler: Şubat 2017

Kitap Satın Al

İnternetten kitap satın alma artık hem kolay hemde kampanyalı kitapları takip ederek ucuz kitap alabilirsiniz, bir çok yayıncı indirimli kitaplar ve her ay düzenli olarak kampanlı kitap ve kitap setlerini satışa sunmaktadır. Düzenli olarak websitemizi takip ederek bu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Kapıda ödeme ile kitap satın al hem ucuz hemde kampanyalı kitap setleri ve eğitim kitapları, ygs ve lys kitaplarının yanı sıra kpss kitapları ve ales kitaplarını ucuz ve en uygun fiyat garantisi ile satı alma imkanını sizlere sunmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Daima uygun fiyatlı kitap satışını benimseyen firmanız müşteri memnuniyetini önemseyen kalite anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Online kitap al, ucuz kitap satın al ve türkiyedeki en ucuz kitap sitesi gibi konularda sitemizde bilgiler bulabilirsiniz. Tüm detaylar web sitemizde yer alır. Bizleri takip etmeye devam edin tüm kampanyalar ilgili kategori altında listelenmektedir. Kampanyalı kitap setleri, kampanyalı ve indirimli eğitim kitapları. Kpss kitapları ve ygs kitaplarının yanı sıra ales kitaplarında da güncel indirimler bulunmaktadır.

Kitap mağazalarında olmayan oranda indirim kampanyaları ve en çok satan kitaplar ve kitap setleri çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Okul öncesi ve okul için yardımcı eğitici kitaplardan tutun okul sonrası sınavlara hazırlık kpss kitaları ve hikaye kitaplarıda bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme ile kitap alabilir veya online olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme ile Kitap Al

Kitap marketi olarak ödeme seçenekleri arasında kapıda ödeme ile kitap al seçeneğide bulunmaktadır. Online siparişlerinizi kredi kartı ile satın alabileceğiniz gibi +5 tl ücret ile kapıda ödeme seçeğinide tercih edebilirsiniz. Kargo teslimat süreci değişmez ve ödemenizi kapıda nakit olarak yada kredi kartı tek çekim olarak tercih edebilme imkanınız bulunmakta.

Kapıda ödeme kitap al ek bir ücret gerektirmesinin nededi ise kargo firmalarının tahsilat ücreti talep etmesinden kaynaklıdır, kargo ücreti dışında ek bir ücret ödemek istemiyorsanızda ödeme yöntemi olarak ya kredi kartı ile online ödeme yapmalı yada şirketimize ait banka hesabına eft veya havale ile ödeme işlemini tercih etmelisiniz. Ayrıca belirli bir ücret sonrasıda ücretsiz kargo imkanıda bulunmakta.

Tüm bu aşamaların hepsini SSS sayfasında yer alan bilgiler sayfamızda bulabilirsiniz, tüm detaylı bilgileri ayrıca müşteri hizmetleri tarafından da ulaşmanız mümkün olacaktır. Kapıda ödeme ile kitap satışı siteleri güvenilirlik açısından tercih etmeniz güvenle alışveriş yapabileceğiniz anlamınıda taşır.

Tüm eğitim kitapları ve hikaye, roman kitaplarını uygun fiyatlı olarak web sitemizde bulma imkanınız var, Detaylı olarak tüm kategorileri veya kampanyalı kitaplar kategorileri fırsat buldukça sürekli olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Her zaman güncel olarak kısa süreli kampanyalar ile %80’e varan indirimler ile kitap satışı kampanyalarımız olacaktır.

Ücretsiz kargo kapıda ödeme kitap al, kapıda ödeme kitap al, kapıda ödeme test kitapları, kitap sipariş siteleri ucuz kitap al, kapıda ödeme kitap alışverişi, güvenli ödeme yöntemleri yerine online ödeme yapabilmek için kredi kartı olmayan veya kullanmayı tercih etmeyen müşterilerimiz için sunulan farklı bir ödeme yöntemi olarak müşteri memnuniyetini göz önüne alınarak uygulamaya geçirilmiştir.

Kredi kartı ile online ödeme ve kapıda ödeme yöntemi dışında EFT/Havale yöntemi ile de ödeme alabilmemiz mümkün, şirket banka hesabımıza sipariş bedelinizi yatırıp ödeme bildirimi sisteminden bize bildirmeniz durumunda işlemleriniz hızla gerçekleştirilir. Hiç bir güven sorunu yaşamadan gönül rahatlığı ile istediğiniz ödeme yöntemini kullanıp alışverişi sonlandırabilirsiniz.