Aylık arşivler: Mart 2017

Çok Satan Kitaplar

Dünya klasikleri ve yeni çıkan güncel roman kitapları, çok satan kitaplar roman ve eğitim kitapları hepsi ve daha fazlası kampanyalı kitap fiyatları ile siz değerli müşterilerimize kitap tedarik hizmeti verecek olan kitap marketi e-ticaret sitemiz çok yakında aktif olarak hizmete başlayacaktır.

Çok satanlar listesinde yer alan kitaplar içinde haftalık olarak güncel kampanyalar ile her hafta en az bir kitap %40 ‘a varan indirimler ile ucuz kitap alma tedarik hizmetimizle çok yakında aktif olacak sitemizi takip etmenizde fayda var. Tüm sistem hazır hale geldiğinde güncel olarak web sitemiz satışa aktif olacaktır.

Online kitap satış siteleri e-ticaret sitesi yanı sıra okuyucu yorumları ile sosyal bir platform oluşturmayı hedeflediğimiz projemide okuyucu yorumlarını ön planda tutmaya çok fazla yer vereceğimiz bir platform ile kitap siteleri farklı bir boyuta kavuşmuş olacaktır. Tüm detaylar hazır olduğunda ücretsiz üyelik işleminizi sağlayıp sizlerde aramıza katılabilirsiniz.

E-ticaret sektöründe gün geçtikçe gelişmesi ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra farklı yenilikler ile sosyal platformlar oluşturma ve müşterileri daha fazla konuya müdahil olmalarını sağlammakla daha fazla geri dönüş almayı hedeflediğimiz projemiz şuan için hazırlık aşamasındadır.

Çok satanlar ve dünya klasikleri gibi bir çok roman ve hikaye kitapları büyük indirimler ve kampanlar ile haftalık olarak değişen kitap koleksiyonları ile sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz. Eğitim ve sınava hazırlık kitaplarıda bu tür kampanyalar ile sürekli değişen kitaplar ile düzenli olarak takip etmenizde fayda var.

Kapıda ödeme ile satın alma işlemlerine 75 TL üzeri ücretsiz kargonun yanı sıra kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 5 TL ücret ödemeniz gerekmektedir. Kapıda ödeme hizmet bedeli kargo firması tarafından alınan tahsilat bedelidir firmamız ile bir bağlantısı olmadığından dolayı müşterilerimizden bu ücreti tahsil etmemiz gerekmektedir.