Aylık arşivler: Nisan 2017

Kitap Satış Siteleri

Sanal mağaza kitap satış siteleri ile kampanyalar ve indirimli kitap setleri cilitli kitap veya ciltsiz kitaplar, roman hikaye veya eğitim kitaplarının yanı sıra sınavlara hazırlık amaçlı yardımcı kitaplar, soru bankaları, testler, yaprak testler çözümlü eğitim kitapları, soru kitapçıkları ve daha bir çok eğitim ve hikaye kitapları indirimli fiyatları ile satışa sunmaktayız.

Yakında hizmete alacağımız e-ticaret sitemizle tüm işlemlerin online olarak sipariş ve ödeme işlemlerini tamamen güvenle yapabileceğiniz ssl ile güvence altına alınacak olan web sitemizden kitap alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Kitap tedarik süreçleri sıradışı bir durum olmaması durumun yaklaşık 2-3 iş günü içinde gerçekleşir. Aksi durumlarda tedarik sürecinde yaşanan sıkıntılar tarafınıza sms ile bildirim yapılır.

Firmamızın sosyal medya hesaplarıda aktif olarak kullanılmakta olup tüm sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmanız size güncel olarak indirim ve kampanyalarımızdan haberdar olmanızın avantajını sağlayacaktır. Ayrıca kampanyalarımız dahilinde yer alan haftalık hediye çeki çekilişlerimizde yapılacaktır. Güncel olarak en az 3 kişiye olmak şartıyla hediye çeklerimize sahip olabileceksiniz.

Zaman ve kitap tercih sınırı olmadan tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz hediye çeklerini kazanabilmek için sadece bizi takipte kalmanız yeterlidir Tüm detayların yer aldığı paylaşımlarımız sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Kitap satış siteleri arasında öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Bizi takipte kalın iyi günler dileriz.

E-ticaret sektörüde emin adımlarla ilerleyen kitap satış sektöründeki gelişimlerin öncüsü kitaplarda yapılan kampanyalar ve sahaf gibi bir çok seçeneğe çok kolayca ulaşabilmeniz ve tüm bu kitapları, eğitim yada hikaye kitapları farketmeksizin kolayca alabilmeniz yanı sıra kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Kitap satış siteleri her geçen gün sayısı daha da artarak devam etmektedir.